سرویس لپ تاپ ایسوس با راهکارهای نوین علمی در نمایندگی مجاز ایسوس انجام میگردد . لپتاپ به رایانه کوچک و تقریباً سبک گفته میشود. وزن آن معمولا بین ۱ تا ۷ کیلو است که به اندازه و مواد مصرف شده در ساخت آن بستگی دارد. رایانه مذکور کوچکتر از رایانه ‌های رومیزی است و میتواند با یک باتری کارکند یا از یک آداپتور AC/DC خارجی تغذیه شود. اغلب آنها چند سلول ۳ ولت دارند که در اجرای عملکرد ساعت و دیگر فرایندها در هنگام قطع برق مفید است.

لپتاپ ها به طور کلی دارای همان اجزایی هستند که در یک رایانه رومیزی وجود دارد . با این تفاوت که تا جای ممکن از وزن و اندازه آنها کاسته شده ‌است. سرویس لپ تاپ ایسوس از طریق دو اپشن سرویس در مرکز و سرویس در محل لپ تاپ صورت میگیرد . چنانچه مایل به تعمیر دستگاه در مرکز باشید باید به واحد مرتبط مراجعه کنید ( به دلیل مجزا بودن واحدها ) . اما پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از اپشن سرویس در محل میباشد . مرکز سرویس لپ تاپ ایسوس شرایطی رامهیا کرده است تا نیازی برای مراجعه به یک مکان فیزیکی باقی نماند . ما با سرویس رایگان کارشناس متخصص خود را به محل شما میفرستیم . بدیهی است از این طریق میتوانید بر نحوه عملکرد کارشناس اعزامی نظارت داشته باشید .


مرکز سرویس لپ تاپ ایسوس

کادر مجرب مرکز سرویس لپ تاپ ایسوس با گذراندن دوره های اموزشی بین المللی صاحب دانشی به روز گشته اند . به همین دلیل مشکلی در خصوص تعمیرات نیست که در نمایندگی مجاز ایسوس حل نشود . لپتاپ ها در انواع مختلف ساخته شده اند. درواقع خریدار با توجه به کاری که با لپتاپ می خواهد انجام بدهد آنرا خریداری می کند. از سال ۲۰۰۶ هیچ نوع استانداردی برای laptop گزارش نشده است.

مولفه‌هایی مانند RAM و درایو سخت و باتریها نیز توسط کاربر قابل ارتقاء هستند . بسیاری از laptopها دارای cpu متحرک هستند . کاربرها باید حامل لوازم جانبی USB باشند. محصولات اصلی آن شامل مادربورد، مادربورد سِرور، رایانهٔ شخصی،سیستم سِرور، لپ‌ تاپ، نمایشگر کریستال مایع (اِل سی دی)، کارت ویدئو، کارت ویدئوی ۳ بعدی و دستگاههای اینترنت پهن ‌باند میباشد. از دیگر محصولات این شرکت، تلفن همراه، رایانهٔ جیبی، دیسک ‌گردانهای نوری، روتر ارتباط بی ‌سیم، قطعات شبکه و دیگر ابزارهای جانبی مانند ابزار حکاکی بر روی دیسک و وب ‌کم را میتوان نام برد.

منبع: سرویس لپ تاپ ایسوس